• Nagłówek

        • Wykaz zajęć dodatkowych realizowanych w Szkole Podstawowej nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej   w  roku szkolnym 2019/2020

                   

          Lp.

          nazwa zajęć

          nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego zajęcia

          dzień realizacji zajęć

          godziny realizacji zajęć

          1

          Koło teologiczne

          Baranowska Alicja

          wtorek

          07.10-07.55

          2

          SKC - Wolontariat

          Baranowska Alicja

          czwartek

          13.50-14.35

          3

          Logopedia

          Baranowska Alicja

          poniedziałek-piatek

           

          4

          Innowacja pedagogiczna z j. ang.kl.8

          Budzaj Ewa

          czwartek

          8.00-8.45

          5

          Terapia pedagogiczna

          Domeracka-Nurzyńska M.

          poniedziałek

          12.50-13.35

          6

          Terapia pedagogiczna

          Domeracka-Nurzyńska M.

          czwartek

          8.00-8.45

          7

          Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 

          Forszpaniak Magda

          piątek

          07.10-07.55

          8

          Zajęcia rozwijające z j. polskiego 

          Forszpaniak Magda

          wtorek

          13.55-15.30

          9

          Innowacja pedagogiczna z j. niem .kl.1b

          Jalowska Anna

          środa

          8.50-9.35

          10

          Terapia pedagogiczna 3a,3b

          Kacprowicz Ewelina

          wtorek

          12.50-13.35

          11

          Terapia pedagogiczna 2a

          Kacprowicz Ewelina

          poniedziałek

          10.45-11.30

          12

          Terapia pedagogiczna 2b

          Kacprowicz Ewelina

          piątek

          8.00-8.45

          13

          Zajęcia wyrównawcze 2a gr 1

          Kacprowicz Ewelina  środa 13:15-14:00
          14 Zajęcia wyrównawcze 2a gr 2 Kacprowicz Ewelina czwartek 12.50-13.35

          15

           Kodowanie na dywanie 3a

          Kacprowicz Ewelina

          czwartek

          11:40-12:25

          16  Kodowanie na dywanie 3b Kacprowicz Ewelina poniedziałek 09:50-10:35
          17 Zajęcia wyrównawcze dla kl.3 Makowska Dominika środa 12.50-14.35

          18

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii

          Kordowska Marzena

          28 II, 13 III, 27 III, 6 IV, 24 IV,
          4 V, 22 V, 5 VI, 19 VI

          14.40-15.25

          19

          Zajęcia rozwijające z biologii 

          Kordowska Marzena

          wtorek

          13.50-14.35

          20

          Zajęcia rozwijające z biologii 

          Kordowska Marzena

          poniedziałek

          14.40-15.25

          21

          Zajęcia wyrównawcze z fizyki

          Kowalczyk Hanna

          wtorek

          07.10-07.55

          22

          Zajęcia wyrównawcze z chemii

          Kowalska Agnieszka

          czwartek, kl.8

          07.10-07.55

          23

          Zajęcia rozwijające z historii

          Lizoń Dorota

          czwartek

          12.50-13.35

          24

          Terapia pedagogiczna

          Łukasik Żaneta

             

          25

          Terapia pedagogiczna 5b

          Żdan Małgorzata

          poniedziałek

          13.50-14.35

          26

          Terapia pedagogiczna 6a

          Żdan Małgorzata

          wtorek

          12.50-14.35

          27 Terapia pedagogiczna 7b Żdan Małgorzata wtorek 13.50-14.35
          28 Terapia pedagogiczna 8c Żdan Małgorzata środa 8.00-8.45

          29

          Terapia pedagogiczna  8a

          Żdan Małgorzata

          środa

          9.50-10.35

          30 Terapia pedagogiczna 8b Żdan Małgorzata czwartek 9.50-10.35

          31

          Trapia pedagogiczna

          Żdan Małgorzata

          piątek

          13.50-15.25

          32

          Zajęcia wyrównawcze 2b

          Mikołajczyk Beata

          wtorek

          11.40-13.35

          33

          Zajęcia wyrównawcze 3a

          Mikołajczyk Beata

          wtorek

          13.50-14.35

          34

          Zajęcia wyrównawcze  3b

          Mikołajczyk Beata

          poniedziałek

          14.40-15.25

          35

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.8

          Młynarz Maria

          wtorek

          07.10-07.55

          36

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 7

          Młynarz Maria

          czwartek

          07.10-07.55

          37

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 6

          Młynarz Maria

          poniedziałek

          14.40-15.25

          38

          Zajęcia  rozwijające z matematyki

          Młynarz Maria

          poniedziałek

          15.30-17.00

          39

          Koło informatyczne

          Radzimowski Adam

             

          40

          Koło plastyczne

          Rączkowska Renata

          czwartek

          14.40-15.25

          41

          Zajęcia rozwijające z geografii

          Roszczyk Anna

          piątek

          07.10-07.55

          42

          Koło geograficzne 8b

          Roszczyk Anna

          środa

          07.10-07.55

          43

          Terapia pedagogiczna

          Sitek Alicja

             

          44

          Logorytmika

          Sitek Alicja

          środa

          8.00-8.45

          45

          SKS

          Sitek Sebastian

          poniedziałek

          14.40-15.25

          46

          Od zabawy do sportu  1a

          Sitek Sebastian

          czwartek

          9.50-10.35

          47

          Od zabawy do sportu 1b

          Sitek Sebastian

          poniedziałek

          8.00-8.45

          48

          Od zabawy do sportu 1c

          Sitek Sebastian

          środa

          12.50-13.35

          49

          Od zabawy do sportu 2a

          Sitek Sebastian

          piątek

          12.50-13.35

          50

          Od zabawy do sportu 2b

          Sitek Sebastian

          piątek

          13.50-14.35

          51

          Od zabawy do sportu 2c

          Sitek Sebastian

          piątek

          8.00-8.45

          52

          Od zabawy do sportu 3a

          Sitek Sebastian

          środa

          11.40-13.35

          53

          Od zabawy do sportu 3b

          Sitek Sebastian

          piątek

          11.40-13.35

          54

          Koło matematyczne 5a

          Szlęk Jolanta

          środa

          12.50-13.35

          55

          Koło matematyczne 8a

          Szlęk Jolanta

          środa

          13.50-14.35

          56

          Koło matematyczne 8b

          Szlęk Jolanta

          środa

          14.40-15.25

          57

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.8

          Szlęk Jolanta

          wtorek

          07.10-07.55

          58

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.5

          Szlęk Jolanta

          piątek

          07.10-07.55

          59

          Koło teatralne

          Winniczek Marzena

          piątek

          14.00-15.30

          60

          Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl.5

          Winniczek Marzena

          poniedziałek/wtorek

          8.00-8.45

          61

          J. hiszpański 5a

          Wójcik Katarzyna

          środa

          9.50-10.35

          62

          J. hiszpański 5b

          Wójcik Katarzyna

          środa

          8.50-9.35

          63

          J. hiszpański 6a

          Wójcik Katarzyna

          poniedziałek

          8.50-9.35

          64

          Innowacja pedagogiczna z j. ang. kl.8

          Żółcińska Agnieszka

          piątek

          9.50-10.35

          65 SKS  kl.7,8 Suchocki Jacek  czwartek 15.00-16.00
                   
    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 397
      • sekretariatsp397@wp.pl, sp397@edu.um.warszawa.pl
      • tel. (22) 617 68 03 tel. (22) 617 01 79 fax. (22) 617 68 08
      • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG
  • Galeria zdjęć

      brak danych