Zima w mieście

Szanowni Państwo informujemy, że nasza szkoła nie bierze udziału w Warszawskiej Akcji "Zima w Mieście" 2020.

Warszawska Akcja "Zima w Mieście" 2020 w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

Nie masz pomysłu na ferie zimowe? Zostajesz w domu i chciałbyś aktywnie spędzić wolny czas?

Od 10 lutego do 21 lutego 2020 roku rusza na terenie Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, Warszawska Akcja "Zima w Mieście" 2020.

To kolejna edycja programu oferującego wypoczynek dzieciom i młodzieży w czasie ferii zimowych. Program będzie realizowany w 21 placówkach (5 feryjnych placówkach edukacyjnych oraz 16 feryjnych placówkach specjalistycznych, w tym w 4 obiektach OSiR).

Dzielnica zorganizuje dla dzieci i młodzieży liczne atrakcje.                                                                      W Zespole Szkół Łączności, Al. Stanów Zjednoczonych 24, przygotowano dla dzieci i młodzieży lodowisko, z którego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 będą mogły korzystać bezpłatnie grupy zorganizowane. W feryjnych placówkach specjalistycznych przygotowano bogaty program złożony z zajęć sportowo-rekreacyjnych, plastycznych, literackich, językowych, tanecznych, komputerowych. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosi na Pływalnie: "Wodnik" i "Szuwarek" oraz na Halę Sportową "Saska" i "Siennicka". W programie zajęć placówek edukacyjnych przewidziano m. in. wyjścia do kina, muzeum, ZOO, Centrum Nauki Kopernik, gry planszowe, zabawy, dyskoteki.

Zapisy uczestników do Warszawskiej Akcji "Zima w Mieście" rozpoczną się 14 stycznia 2020 r. o godzinie 12.00 przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń, dostępnego na stronie internetowej pod adresem: https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

Korzystanie z opieki oraz żywienia w ramach Warszawskiej Akcji "Zima w mieście" 2020 jest odpłatne.

Rodzice/opiekunowie prawni wnoszą opłatę za opiekę oraz za żywienie zgodnie z harmonogramem zapisów na Warszawską Akcję "Zima w Mieście" 2020.

Opłata za opiekę w ramach Warszawskiej Akcji "Zima w Mieście" 2020 wynosi 10 zł dziennie.

Opłata za żywienie wynosi 10 zł dziennie i obejmuje dwa posiłki w tym jeden ciepły np.: II śniadanie oraz obiad dwudaniowy lub obiad dwudaniowy oraz podwieczorek.

Z opłat za opiekę oraz posiłki zwolnione są dzieci korzystające, w ciągu roku szkolnego 2019/2020, z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków, na podstawie mocy decyzji dyrektora szkoły lub Osrodka Pomocy Społecznej. Podstawą do zwolnienia z opłat jest zaświadczennie z macierzystej szkoły.

Szczegółowe informacje, dotyczące Warszawskiej Akcji "Zima w mieście" 2020 znajdują się na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy pod adresem: http://edukacja.warszawa.pl/

W załączeniu:

Harmonogram zapisów do Akcji Zima w Mieście 2020 - rekrutacja podstawowa.

Harmonogram_zapisow_do_Akcji_Zima_w_Miescie_2020_-_rekrutacja_podstawowa.docx

Zasady postępowania rekrutacyjnego do Warszawskiej Akcji Zima w Mieście 2020.

Zasady_postepowania_rekrutacyjnego_do_Warszawskiej_Akcji_Zima_w_Miescie_2020.docx

ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa

Strona wykonana w standardzie WCAG