• Klasy sportowe

o profilu ogólnorozwojowym oraz wioślarskim
      • Uznaniem cieszą się nasze oddziały sportowe

• Zapewniamy wszechstronne zajęcia sportowe, zapoznanie z elitarną, piękną dyscypliną sportu - wioślarstwem, zespołowe gry sportowe -  piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, unihokej, pływanie, lekką atletykę oraz wiele innych.

Uczniowie prestiżowych klas wioślarskich trenują na Wiśle

Doskonalimy technikę wiosłowania, przygotowując się do sportowych wyzwań sezonu. Uczniowie klasy V stawiają pierwsze kroki na "plastexach" i czwórkach podwójnych ze sternikiem, klasy VI i VIII wiosłują na łodziach wyczynowych.

• Kadra trenerska
      • Uczniowie są pod opieką doświadczonej, wykwalifikowanej kadry trenerskiej, wychowawców wielu znanych sportowców

• Infrastruktura sportowa
      • Do dyspozycji uczniów jest nowoczesne boisko, basen oraz obiekty przystani wioślarskiej

• Wybitne osiągnięcia
      • Regularnie osiągamy wysokie notowania w mistrzostwa i zawodach. Absolwentami naszych klas sportowych są znani i zasłużeni sportowcy.

• Rekrutacja do klas sportowych

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborach do naszych klas sportowych
  • Nasze sukcesy sportowe