• Sukcesy dydaktyczne

        •  

          Rok  szkolny  2019/2020

          ******************************************************************

          Ogólnopolski   Konkurs   Matematyczny   "Leon" - sesja jesienna

                                                       Tadeusz Gracjasz – laureat                                                                                        Andrzej Kobus - LAUREAT                                                    Szymon Korytkowski -  laureat
                       Michał Wojewnik -   laureat

           

          Ogólnopolski  Konkurs  Sprawności   Zintegrowanych  "Leon" - sesja jesienna

                                                       Tadeusz Gracjasz - laureat                                                                                    Maria Karolkiewicz – laureat                                                                                   Andrzej Kobus -   laureat                                                                                         Dominik  Kołodziej  - laureat                                                                                   Michał  Martyniak – laureat                                                                                       Ewa Ożóg  – laureat                                                                                                 Zofia  Słodownik -  laureat                                                                                    Aleksander Wilkos -  laureat                                                                                       Iga  Żakieta  -  laureat  

          Ogólnopolski   Konkurs   Matematyczny   “PINGWIN”

          MICHAŁ  WOJEWNIK – LAUREAT

          DANIEL  BOREK  - WYRÓŻNIENIE


           

          Ogólnopolski    Konkurs  “OLIMPUS”  -  sesja  jesienna

          MATEMATYKA

          MICHAŁ  WOJEWNIK  -  LAUREAT

           

          HISTORIA

          MICHAŁ  WOJEWNIK  -  LAUREAT

           

          OLIMPIADA  MITOLOGICZNA

          MICHAŁ  WOJEWNIK  -  LAUREAT

           

          Ogólnopolski  konkurs  “MULTITEST”

          HISTORIA

          MICHAŁ  WOJEWNIK  -  LAUREAT

                                                                       MACIEJ  JABŁOŃSKI - LAUREAT

                                                                  KAROL  GORZĘDOWSKI  -  WYRÓŻNIENIE

           

          Dzielnicowy  Konkurs  Katyński  “Polegli  na nieludzkiej  ziemi…”

          JAKUB  CHMIEL  -  II  MIEJSCE

           

           

           

           

           

          _______________________________________________________________________________________________

          Rok szkolny 2018/2019

           

          *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS
          ALBUS

           

          Geografia

          Maciej Jabłoński – laureat

           

          Język angielski

          Michał Wojewnik – laureat

           

          Język polski

          Michał Wojewnik - laureat

           

          Matematyka

          Aleksander Luckner - laureat

          Michał Wojewnik - wyróżnienie

           

          Przyroda

          Adam Wnęk - laureat

          Michał Wojewnik - laureat

          Aleksandra Grzyb - wyróżnienie

           

          *    *    *    *    *

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS
          ALFIK
           

           

          Matematyka 

          Michał Wojewnik - bardzo dobry wynik

          Michał Warzocha - dobry wynik

          Andrzej Karpiński - dobry wynik 

           

          Historia

          Maciej Jabłoński – III miejsce w woj. mazowieckim, XI miejsce w kraju

           

          *    *    *    *    *

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS
          LOGICZNEGO MYŚLENIA

          Piotr Hoffman – laurea

           

          *    *    *    *    *

          OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY MATEMATYCZNE


          Galileo

          Ewa Zielińska  - laureatka
          Piotr Obidziński  - wyróżnienie
          Michał Obidziński  - wyróżnienie

           

          Kangur

          Jarosław Kaleta - bardzo dobry wynik

          Radosław Kaleta - wyróżnienie

          Michał Wojewnik - wyróżnienie

          Aleksander Luckner - wyróżnienie

           

          *    *    *    *    *

           OGÓLNOPOLSKI KONKURS
          MULTITEST

           

          Przyroda

          Michał Wojewnik - laureat

           

          Matematyka

          Michał Wojewnik - wyróżnienie

           

          Język polski

          Michał Wojewnik - wyróżnienie

           

          Geografia

          Maciej Jabłoński - laureat

          Karol Gorzędowski - laureat

           

          Biologia

          Bartosz Fortuna - wyróżnienie

           

          Historia

          Kuba Rewers - wyróżnienie

           

          Język angielski

          Franciszek Wiśniewski - wyróżnienie

           

          Język polski

          Julia Smułkowska  - wyróżnienie

           

          *    *    *    *    *

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS
          OLIMPUS

           

          Język angielski

          Michał Wojewnik - laureat

          Kacper Demczuk- laureat

          Maja Błaziak - laureatka

          Adam Gralewski - laureat

          Ewa Zielińska - laureatka

          Patrycja Zielińska - laureatka

          Mikołaj Janiec - laureat

          Franciszek Wiśniewski - laureat

           

          Język polski

          Michał Wojewnik - laureat

           

          Matematyka

          Piotr Obidziński - laureat

           

          *    *    *    *    *

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS

          PANDA

           

          Język angielski

          Michał Wojewnik - 1 miejsce w kraju – laureat

           

          Przyroda

          Michał Wojewnik - wyróżnienie

           

          *    *    *    *    *

          MAZOWIECKI KONKURS CHEMICZNY
          KWAS

          Adam Gralewski - laureat

           

          *    *    *    *    *

           KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

          HIERONYMUS
           

          Piotr Hoffman – laureat

           

          *    *    *    *    *

          KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY

           Chemia

          Adam Gralewski - finalista

          *    *    *    *    *

          XV DZIELNICOWY KONKURS KATYŃSKI

          Marcin Kożuch - III miejsce

          Franciszek Wiśniewski - III miejsce

           

          *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *

          Rok szkolny 2017/2018

          Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

          Barłomiej Michalski
          konkurs wiedzy o społeczeństwie

          Eugeniusz Karlov
          konkurs języka rosyjskiego

          * * * * *

           Pięcioro uczniów Szkoły Podstwowej Nr 397 
          zakwalifikowało sie do wojewódzkiego etapu

          Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

          Barłomiej Michalski
          konkurs wiedzy o społeczeństwie

          Izabella Matyja
          konkurs języka hiszpańskiego

          Jakub Konieczny
          Adam Jeż

          konkurs matematyczny

          Eugeniusz Karlov
          konkurs języka rosyjskiego

           

          * * * * *

          Do wojewódzkiego etapu:
           

          Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
          im. majora Marka Gajewskiego
          " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922"


          zakwalifikował się

          Stanisław Woźniak

           

           Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów LOGIA

          zakwalifikował się

          Mateusz Janecki

           

          Gimnazjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Hieronymus"

          zakwalifikował się

          Piotr Hoffman

           

           

           

          * * * * *

          SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
          W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST 2017/2018:

           

          MATEMATYKA

          Piotr Obidziński 
          - laureat

          Jakub Konieczny
          - laureat

          Adam Jeż
          - laureat

          Michał Satała
          - laureat

          Paweł Cienkowski
          - laureat

          Marcin Augustyniak
          - wyróżnienie

          Emilia Porębska
          - wyróżnienie

          Andrzej Surowiec
          - wyróżnienie

           

          GEOGRAFIA

          Arkadiusz Sadowiński
          - laureat

          Szymon Żelazowski
          - wyróżnienie

          Paweł Wiśniewski
          - wyróżnienie

          Bartłomiej Michalski
          - wyróżnienie

           

          FIZYKA

          Jakub Konieczny
          - laureat

          Adam Jeż
          - laureat

           

          JĘZYK POLSKI

          Maria Kondzielska
          - laureatka

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Alicja Taras
          - wyróżnienie

          * * * * *

          KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS"
           

          Szymon Gawryś
          - laureat

          * * * * *

          WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 397
      • sekretariatsp397@wp.pl, sp397@edu.um.warszawa.pl
      • tel. (22) 617 68 03 tel. (22) 617 01 79 fax. (22) 617 68 08
      • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG
  • Galeria zdjęć

      brak danych