• Konkursy

        •  

          Udział uczniów w konkursach szkolnych i zewnętrznych
          w roku szkolnym 2019/2020

           

           

           

          Nazwa konkursu

          Uczestnicy

          Osiągnięcia

          Konkurs wewnątrzszkolny na lapbook
          z fizyki

          26 uczniów

          Maja Malczuk
          z kl. 7a,

          Olaf Szcześniak
          z kl. 8a,

          Ania Prochowska
          z kl. 7b,  

          Karolina Wójcicka
          z kl. 8a

          Konkurs ekologiczny Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
          i Gosp. Wodnej

          15 uczniów

           

          Konkurs ekologiczny Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
          i Gosp. Wodnej - II edycja

          17 uczniów

           

          Konkurs ekologiczny Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
          i Gosp. Wodnej

          20 uczniów

          (klasa 2a)

          podziękowania dla uczestników

          Konkurs kuratoryjny ,,Losy żołnierza dzieje oręża polskiego”

          8 uczniów

          K. Wasilewski kl.6a -przeszedł do II etapu

          Dzielnicowy Konkurs Multimedialno-Filmowy "Powstanie Warszawskie obrazem pisane"

          4 uczniów

          Maja Klem kl.8c -
          II miejsce

          Kaja Szczepaniak kl.5b - III miejsce

          Olimpiada Mitologiczna

          8 uczniów

          Michał Wojewnik kl.5a - Laureat

          Konkurs szkolny na dekorację sal
          z okazji Święta Niepodległości

          klasy 5-8

          klasa 8a, 5a, 8c

          Konkurs szkolny na plakat z okazji Święta Niepodległości

          10 uczniów

          Aleksander Pasichnyk kl.7a,

          Oliwia Lewandowska kl.5b,

          Antoni Kazulo kl.8c

          Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg"

          8 uczniów

          Jan Mirosław kl. 8c - wynik bardzo dobry,

          Jakub Rewers kl.6a - wynik bardzo dobry

          Dzielnicowy Konkurs Katyński

          10 uczniów

          Jakub Chmiel kl.8b - II miejsce

          Ogólnopolska Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

          8 uczniów

          Jan Mirosław kl.8c - Finalista

          Konkurs Samorządu na świąteczną dekorację sal

          klasy 5-8

          I msc. - kl. 6a,

          II msc. - kl.5a,

          III msc. - kl.5b

          Konkurs Samorządu na stroik świąteczny

          klasy 5-8

           

          Konkurs Samorządu na kartkę świąteczną

          klasy 5-8

           

          Konkurs Kuratoryjny "Nie tylko sierpień 1980r…."

          5 uczniów

          Jakub Chmiel kl.8b - przeszedł do II etap

          Ogólnopolski Konkurs Sokrates z historii

          5 uczniów

          Jakub Chmiel kl.8b - Laureat,

          Tomasz Kurzela kl.8c - Laureat

          Szkolny Konkurs "Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych"

          10 uczniów

          Rayan Chalhoub -kl.7b,

          Aleksander Zieliński- Bąbka - kl.5a

          Jakub Krzyżewski - kl.5b,

          Oliwia Lewandowska - kl.5b,

          Bartosz Fortuna - kl.6a,

          Kacper Rzadkiewicz - kl.8a

          Konkurs szkolny z okazji Dnia Pluszowego Misia

          Klasy 0-3

           

          Szkolny konkurs literacki dla kl.5.6-List do Świętego Mikołaja

          1 uczeń

          Michał Rogiewicz
          z kl 6a - Laureat

          Konkurs Ogólnopolski na "Gwiazdę kolędniczą"

          Aleksander Massalski,

          Laura Szewczuk

           

          VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Dla mojej Babci, dla mojego dziadka"

          Maja Jaskóła

           

          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
          na Kartkę Bożonarodzeniową

          Maja Jaskóła,

          Laura Szewczuk,

          Wiktoria Król,

          Emilia Brodzińska

           

          Konkurs Ogólnopolski
          Boże Narodzenie 2019

          Laura Szewczuk

           

          XVII edycji ogólnopolskiego konkursu twórczości plastycznej: „Świat w oczach najmłodszych – kosmos pełen tajemnic”

          Franciszek Sobociński,

          Szymon Walkiewicz,

          Anastazja Sawieliewa

           

          Konkurs szkolny pt: "Bombka"

          klasy 0-3

          Wyróżnienienia:

          3 wyróżnienia klasa 1a,

          klasa 3a jedno wyróżnienie,

          klasa 1 b jedno wyróżnienie,

          Miejsce 1: uczniowie klas 1 b i 1b,

          Miejsce 2: uczeń klasy 2 a,

          Miejsce 3: uczeń klasy 1 c

          Ogólnopolski Konkurs "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

          klasy 5-8

           

          Ogólnopolski konkurs "Poprawna polszczyzna"

          klasy 5-8

           

          Konkurs szkolny na dekorację sal
          z okazji Święta Niepodległości

          klasy 5-8

          klasa 8a, 5a, 8c

          Konkurs szkolny na plakat
          z okazji Święta Niepodległości

          10 uczniów

          Aleksander Pasichnyk kl.7a,

          Oliwia Lewandowska kl.5b,

          Antoni Kazulo kl.8c

          Dzielnicowy Konkurs ORIGAMI
          "Z papierem wśród zwierząt"

          4 uczniów

           

          Szkolny Konkurs Chemiczny dla klas VII MŁODY CHEMIK

          11 uczniów

          Janek Kopyra 7b -
          I miejsce,

          Janek Jońca, Oskar Kopel 7b - II miejsce,

          Weronika Sarnowska 7b - III miejsce

          VI Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach "Mój wymarzony zawód"

          Patrycja Cienki -kl.5a

          awans do etapu dzielnicowego konkursu

          Biblioteczny konkurs literacki „Młody krytyk literacki”

          1 uczeń z kl. 1b

           

          Warszawski Konkurs Czytelniczy „Magia lektur”

          5 uczniów z kl. 8

          1 uczennica przeszła do II etapu

           

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 397
      • sekretariatsp397@wp.pl, sp397@edu.um.warszawa.pl
      • tel. (22) 617 68 03 tel. (22) 617 01 79 fax. (22) 617 68 08
      • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG
  • Galeria zdjęć

      brak danych