Świetlica online

• Audycja z okazji świąt majowych

W przeddzień świąt majowych uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pań ze świetlicy zaprezentowali w formie online audycję słowno - muzyczną.

Dzieciom zaangażowanym należą się podziękowania i wielkie uznanie za przygotowanie w bardzo krótkim czasie wybranych utworów.

Przedstawiamy fotorelację z przygotowań, jak i samego wydarzenia.

RUSZA ŚWIETLICA ONLINE

Nauczyciele – wychowawcy świetlicy, mając świadomość tego, jakim obciążeniem dla uczniów i rodziców może być nauczanie zdalne, postanowili uruchomić zdalną formę świetlicy, która nikomu niczego nie narzucai do niczego nie zobowiązuje. Będziemy zamieszczać tutaj linki do zajęć czy różnych form aktywności jako propozycje spędzenia wolnego czasu. Rodzice sami zadecydują czy i kiedy dziecko ma skorzystać z z tych zajęć. Nasza zakładka "Świetlica online" mieści w sobie kilka węższych podtematów, których tytuły sugerują wyraźnie, co zawierają (Kącik artysty, Kącik językowy, Kącik sportowca czy Łamigłówki).

Zapraszamy do świetlicy…

Z wielką radością obejrzymy prace wykonane przez naszych uczniów. Zdjęcia prac można wysyłać na adres mailowy: klaudia.czubak@sp397waw.pl

Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację.