• Dostępność nauczycieli

    •  

      Nazwisko i imię  

      Dzień tygodnia

      Godzina

      1.

      Baranowska Alicja

      środa

      12.00-13.00

      2.

      Budzaj Ewa

      czwartek

      12.30-13.30

      3.

      Czech Marzena

      środa

      11.30-12.30

      4.

      Dalecka Agata

      środa

      9.45-10.45

      5.

      Domeracka-Nurzyńska Monika

      poniedziałek

      15.00-16.00

      6.

      Durjasz Andrzej

      środa

      11.30-12.30

      7.

      Forszpaniak Magdalena

      czwartek

      14.35-15.35

      8.

      Hinzman-Biema Patrycja

      środa

      12.25-13.25

      9.

      Ignaczak-Kowalska Justyna

      środa

      7.50-8.50

      10.

      Iracka Weronika

      piątek

      7.50-8.50

      11.

      Jalowska Anna

      wtorek

      14.00-15.00

      12.

      Kalinowska Maria

      środa

      7.50-8.50

      13.

      Konopacki Michał

      1 i 3 środa w miesiącu

      15.25-16.25

      14.

      Kowalczyk Hanna

      piątek

      12.50-13.50

      15.

      Kowalski Wiktor

      czwartek

      7.50-8.50

      16.

      Ks. Połomski Piotr

      w trakcie ustalania

       

      17.

      Lizoń Dorota

      piątek

      7.50-8.50

      18.

      Marecka-Chochół Izabela

      piątek

      7.45-8.45

      19.

      Mikołajczyk Beata

      wtorek

      7.50-8.50

      20.

      Młynarz Maria

      środa

      7.00-8.00

      21.

      Molak Barbara

      środa

      11.20-12.20

      22.

      Mossakowska Bożena

      środa

      12.30-13.30

      23.

      Nikiel Maciej

      środa

      9.50-10.50

      24.

      Poślad Maria

      w trakcie ustalania

       

      25.

      Poźniak-Havryliuk Michalina

      w trakcie ustalania

       

      26.

      Radzimowski Adam

      czwartek

      12.50-13.50

      27.

      Rączkowska Renata

      środa

      12.50-13.50

      28.

      Roszczyk Anna

      1 i 3 poniedziałek w miesiącu

      9.00-10.00

      29.

      Skolmowska Edyta

      czwartek

      10.40-11.40

      30.

      Suchenek Renata

      wtorek

      9.35-10.35

      31.

      Suchocki Jacek

      w trakcie ustalania

       

      32.

      Suwała Edyta

      w trakcie ustatania

       

      33.

      Szlęk Jolanta

      w trakcie ustalania

       

      34.

      Szymańska Anna

      wtorek

      12.30-13.30

      35.

      Śliwińska Agnieszka

      wtorek

      7.50-8.50

      36.

      Treder Łukasz

      środa

      8.50-9.50

      37.

      Trzeciak Magdalena

      czwartek

      8.50-9.50

      38.

      Twardowska Ewa

      wtorek

      12.00-13.00

      39.

      Winniczek Marzena

      środa

      7.00 -8.00

      40.

      Wójcik Katarzyna

      w trakcie ustalania

       

      41.

      Zaremba Katarzyna

      środa

      7.30-8.30

      42.

      Zdrojewska Elżbieta

      Środa

      12.35-13.35

      43.

      Zedlewska Agnieszka

      czwartek

      16.30-17.30

      44.

      Żdan Małgorzata

      poniedziałek

      14.30-15.30

      45.

      Żółcińska Agnieszka

      czwartek

      12.30-13.30

       

       

       

       

       

    • brak danych
    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 397
      • sekretariatsp397@wp.pl, sekretariat.sp397@eduwarszawa.pl
      • tel. (22) 617 68 03 tel. (22) 617 01 79 fax. (22) 617 68 08
      • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG Poland
      • https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-397-im-Bohater%C3%B3w-Olszynki-Grochowskiej-w-Warszawie-104666415720246
  • Galeria zdjęć

      brak danych