• Informacja CKE

• Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z  28 lipca 2020 r. dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r. znajduje się w zakładce rekrutacja

• Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

• Informujemy, że zaświadczenia z egzaminu klas ósmych będą do odebrania od dnia 31.07.2020 r. od godziny 13,00 do 15,45, w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 397 im. Bochaterów Olszynki Grochowskiej. Pozostałe dni w godzinach 8,00 - 15,45.

• Informacja o wynikach egzaminu ósmoklasisty

• Informujemy, że wyniki egzaminu klas ósmych będą dostępne w dniu 31.07.2020 r. od godziny 10,00.

Adres serwisu: https://wyniki.edu.pl

Niezbędne loginy i hasła zostały przekazane  poprzez dziennik elektroniczny.

• Bezpiecznych wakacji!

• Zaczęły się wakacje, będziemy spędzać je w różnych miejscach, dlatego zachęcamy do przypomnienia sobie podstawowych zasad bezpiecznego spędzania czasu wolnego: Bezpieczne wakacje - prezentacja.

Dziękujemy za ten rok szkolny i do zobaczenia w następnym!

Dbajcie o siebie, zbierajcie siły na nowe wyzwania i dobrze się bawcie!