• Wytyczne dotyczące organizacji nauki w Szkole Podstawowej nr 397 w okresie zagrożenia epidemicznego

• Urząd m.st. Warszawy opracował wytyczne dotyczące organizacji pracy i postępowania prewencyjnego w czasie zagrożenia epidemicznego w samorządowych szkołach.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz nauczycieli i pracowników. Dlatego przygotowaliśmy i zamieszczamy procedury postępowania.  Do przedszkoli i szkół będą mogły przychodzić tylko osoby zdrowe bez objawów wskazujących na infekcję dróg oddechowych oraz pracownicy i dzieci, których domownicy nie są zakażeni lub nie przybywają na kwarantannie. Osoby przyprowadzające dzieci będą musiały przestrzegać środków ostrożności - osłaniać usta i nos, dezynfekować ręce lub nosić rękawiczki jednorazowe. Opiekunowie (zasada jedno dziecko - jeden opiekun) będą mogli wchodzić do przestrzeni wspólnej pod warunkiem zachowania dystansu. Osoby z zewnątrz będą mogły przebywać jedynie w miejscach do tego wyznaczonych.

W przestrzeni wspólnej obowiązuje noszenie maseczek (na korytarzach szkolnych).

W zakładce dokumenty szkolne, rok 2020,2021 znajdują się obowiązujące procedury i wyciąg z przepisów prawa dotyczący kwarantanny.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE

Serdecznie zapraszamy 1 września 2020 roku do szkoły na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Zaplanowane są spotkania według następującego harmonogramu:

godz. 9.00 klasy II, VII i VIII spotykają się ze swiomi wychowawcami w salach lekcyjnych,

godz. 9.30 klasy IV i VI spotykaja się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych,

godz. 10.00 klasy I oraz oddział przedszkolny sala gimnastyczna,

godz. 11.00 uczniowie klas III spotykają się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Żegnajcie wakacje! - prezentacja dla klasy 3c