• Harmonogram zwrotu podręczników i książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej

Oddawanie podręczników w roku szkolnym 2020/2021

1. Każdy uczeń ma obowiązek razem z rodzicem sprawdzić stan podręczników i przygotować do oddania taki sam komplet, jaki wypożyczył ze szkoły. Za komplet uważa się podręcznik wraz z płytami CD (przypominamy, że jeśli ktoś wypożyczył podręcznik bez płyty CD to ten fakt został odnotowany w rejestrze komputerowym).
            2. Należy także usunąć z podręczników okładki foliowe oraz różne karteczki, sprawdziany, zakładki itp., które często wkładacie do książek.  Jeśli zaznaczaliście coś w podręczniku ołówkiem, to prosimy delikatnie wymazać to gumką. Prosimy o zwrócenie uwagi na czystość i estetykę książki - wyprostować pogięte kartki czy skleić rozdarcia.
            3. Jeśli podręcznik lub książka zostały zgubione lub zniszczone (podarte, pobrudzone, zalane płynem itp.), należy wspólnie z nauczycielem bibliotekarzem ustalić sposób rekompensaty (np. odkupienie podręcznika/książki, przyniesienie dowolnej książki/lektury w zamian za zniszczoną).
            4. Wchodząc do biblioteki należy mieć zakryte usta i nos.
            5. Przed wejściem do biblioteki należy skorzystać z płynu dezynfekującego,  umieszczonego w dozownikach, w oznaczonych miejscach (np. na ścianie naprzeciwko wejścia do biblioteki).
            6. W bibliotece może przebywać tylko jedna osoba zwracająca podręczniki/książki.
            7. Uczeń podkłada pod czytnik po kolei każdą książkę, nauczyciel bibliotekarz zaznacza w systemie komputerowym SOWA zwrot książki, po czym uczeń odkłada książki w wyznaczone przez nauczyciela bibliotekarza miejsce.
            8. Nauczyciel bibliotekarz informuje o ewentualnych książkach, które jeszcze nie zostały zwrócone.
        • Akcja Samorządu Szkolnego

• Uwaga, uwaga!
            Samorząd Szkolny ogłasza zbiórkę darów dla Fundacji Koty z Grochowa.

W Azylu Koty z Grochowa koty najchętniej jedzą:
            karma Feringa,
            karma MACs,
            wysokomięsne puszki.

Poza Azylem koty dokarmiane są:
            karma Smilla, ale każda karma znajdzie zastosowanie.

Potrzebne są też środki czystości tj. Domestos, płyn do mycia naczyń, płyny do podłóg, worki na śmieci, rękawiczki itp.

Zbiórka trwa do 23.06, wszystkie rzeczy należy składać do pudła kartonowego przy wejściu do szkoły obok ochrony.

Zapraszamy,

• Dzień Dziecka klasy 7b

• Klasa VII b zorganizowała Dzień Dziecka nad Wisłą. Było ognisko, pyszne jedzonko i trochę śpiewów. Humory wszystkim dopisywały, o czym świadczą poniższe zdjęcia:-)

• Dzień Dziecka

• Klasa 4b Dzień Dziecka świętowała w ZOO. Wśród zwierząt największym zainteresowaniem cieszyła się Panda ruda.