• Gang Swojaków dla podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka

• Wiewiórka Wiola i Raczek Romek czekają na kolejnych współtowarzyszy, by razem z nimi wyruszyć już na początku grudnia do podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka. Wspomóż naszą akcję i podaruj chorym dzieciom szansę na uśmiech.

Do końca listopada prowadzona jest zbiórka naklejek i/lub nowych maskotek Gangu Swojaków z metkami.
            Klasa 3b wraz z wychowawcą zbiera naklejki/maskotki w s. 7.
            Serdecznie dziekujemy wszystkim tym, którzy już wsparli naszą akcję :)

• Światowy Dzień Bez Samochodu

• 22 września 2021r. (środa) obchodzony jest na Światowy Dzień Bez Samochodu.
            Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów klas 0-III i ich rodziców do włączenia się w akcję "Dzień Bez Samochodu".

Dzień bez Samochodu ma wspomóc proekologiczne idee i zmniejszyć ilość spalin wytwarzanych przez miliony aut poruszających się po miastach.
            Dlatego zachęcamy, aby tego dnia dzieci dotarły do szkoły w inny sposób niż samochodem. Można iść pieszo, przyjechać na hulajnodze, rowerze czy rolkach lub transportem zbiorowym.

Dla dzieci, które dotrą tego dnia w inny sposób niż samochodem przewidziane są nagrody!

• Godziny pracy sekretariatu.

• Poniedziałek: 8.00 - 16.00

Wtorek:           8:00 - 16.00

Środa:             8:00 - 16.00

Czwartek: dzień bez interesantów

Piątek:             8:00 - 16.00

• W Muzeum Cosmos

• Uczniowie klasy 5 B mieli okazję odkrywać tajemniczy świat kosmicznych zagadek poprzez obcowanie z iluzją optyczną w Muzeum Cosmos. Dowiedzieli się, w niekonwencjonalny sposób,  dlaczego nasze oko jest ciągle oszukiwane, a przy tym, dobrze się bawili testując różnorodne eksponaty.

• Pomoc socjalna

• Szanowni Państwo,
            Tak jak w ubiegłym roku szkolnym udzielaniem pomocy materialnej o charakterze socjalnym - realizacją stypendiów szkolnych i zasiłków szkolnych zajmują się  Ośrodki Pomocy Społecznej. Wnioski można pobrać ze strony www.edukacja.warszawa.pl. (zakładka dla ucznia i rodzica-pomoc socjalna).
            (rodziny zamieszkujące w rejonie szkoły - OPS ul. Walecznych 59  tel. 22 277 33 54)

Obiady szkolne
            Uczniowie, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i nie otrzymali  dofinansowania obiadów przez OPS mogą uzyskać  sfinansowanie obiadów szkolnych w szkole.

Wniosek do pobrania u pedagoga (pokój nr 117) lub ze strony  internetowej szkoły. Rodzice ubiegający się o pomoc od początku roku szkolnego składają wniosek ze stosowną dokumentacją do dnia 06.09.2021r.

Wniosek o obiady.pdf