• Warszawskie szkoły wiosłują dla WOŚP

• Zachęcamy do włączenia się do akcji: „Warszawskie szkoły wiosłują dla WOŚP”, której organizatorem jest Akademicki Związek Sportowy Warszawa.

Celem zawodów jest m.in. wsparcie idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i promocja aktywności fizycznej oraz zdrowego, aktywnego trybu życia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia br. w godz. 9.00 – 19.00.

Szkoła, dla której przewiosłuje najwięcej osób wygra lekcję wychowania-fizycznego poprowadzoną przez małżeństwo Agnieszkę Kobus Zawojską i Macieja Zawojskiego, srebrną medalistkę Igrzysk Olimpijski z Tokio oraz medalistę Mistrzostw Europy w wioślarstwie.

Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://azs.waw.pl/wioslowanie-dla-wosp-warszawa-2022/

Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę prawnego opiekuna na udział w wydarzeniu.

• Życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka dla Mieszkańców DPSu im. "Matysiaków"

• Nauczyciele świetlicy wraz z uczniami przygotowali Mieszkańcom pobliskiego Domu Pomocy Społecznej  im. "Matysiaków" laurki i krótki film z życzeniami. Nasi uczniowie ciepło wspominają coroczne wizyty "u Matysiaków". W obecnym czasie jest to niestety utrudnione. Dlatego też, mamy nadzieję, że doręczone laurki i film, który będzie wyświetlony Mieszkańcom ucieszy nieco Ich serduszka.

• Konkurs SU na ozdobę świąteczną

• W konkursie Samorządu na ozdobę świąteczną:

I miejsce zdobyła Wiktoria Oficjalska kl.7b
            II miejsce zdobył Dawid Kalata kl.7a
            III miejsce zdobyły Maja Fudala kl.5a oraz Alicja Ziółkowska kl.2a
            wyróżnienie zdobyli:
            Lena Wiciak kl.2a oraz Mateusz Kajzer kl.4a

Gratulujemy!!!

• Ada Siborenko - multimedaliską Zimowych Mistrzostw Polski w skokach do wody

• Pierwsze miesiące nowego roku to czas podsumowań. Przedstawiamy z dumą uczennicę klasy sportowej VIIa Adę Siborenko oraz jej sukcesy podczas Zimowych Mistrzostw Polski 2021 w skokach do wody:

• Wicemistrzowstwo Polski w skokach z wieży w grupie C
            • Wicemistrzowstwo Polski w skokach z trampoliny 3 metrowej w grupie C
            • Brązowy medal w skokach synchronicznych z trampoliny 3 metrowej, kategoria Open.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

(więcej zdjęć w zakładce Sukcesy Sportowe)

• sekretariatsp397@wp.pl, sekretariat.sp397@eduwarszawa.pl
        • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG Poland