• Medale naszych uczniów Mistrzostwach Dzielnicy w Biegach Przełajowych

• W dniach 21-22.09.2022 na Bulwarach Stanisława Augusta odbyły się coroczne zawody w biegach przełajowych. W środę 21.09. Zawodnicy ścigali się indywidualnie a dzień później w czwartek 22.09. mogliśmy kibicować szkołom w biegach sztafetowych. Mamy medale! W biegach indywidualnych, w konkurencji chłopców - rocznik 2008, drugie miejsce i srebrny medal zdobył Aleksander Zieliński-Bąbka a nasza sztafeta chłopców starszych zajęła trzecie miejsce, zdobywając brązowe medale i piękny puchar.

Dziesięciu najlepszych zawodników w każdej grupie wiekowej będzie reprezentowało naszą dzielnicę w Mistrzostwach Warszawy. Miło nam poinformować, że wśród nich są także nasi reprezentanci:

Dziewczęta:

Mira Kwiatkowska kl. VIa                                                                                                                                    Daria Yarova kl.VIIIa                                                                                                                                            Asiia Sekh kl. VIIIb

Chłopcy:

Więcej, jak zwykle, w zakładce: O szkole / Sukcesy / Sukcesy sportowe.

• Kolejne medale naszych wioślarzy!

• Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w wioślarstwie. Czwórka podwójna dziewcząt: Marysia Rusjan, Zuzanna Onyszko, Daria Yarova, Maja Maga

Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w wioślarstwie.  Czwórka podwójna chłopców: Bruno Janasz, Jakub Gajcy, Aleksander Zieliński-Bąbka, Jakub Krzyżewski.

10 września w Płocku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w wioslarstwie. W zawodach brali udział uczniowie naszych klas wioslarskich. Zdobyliśmy dwa medale. Srebrny medal w konkurencji czwórek podwójnych zdobyły dziewczęta a brązowy, w tej samej konkurencji, chłopcy.

Serdeczne gratulacje!

W zakładce: o szkole/sukcesy/sukcesy sportowe, zamieszczamy więcej informacji o udziale naszych zawodników w Mistrzostwach.

• Zebranie w dniu 07.09.2022 r.

• Szanowni Państwo

poniżej zamieszczamy wykaz godzin i sal w których będą odbywały się zebrania.

Klasa  godzina   sala

1a      17:30         7

1b      17:30        10

2a      18:00         9

2b      17:30         8

3a      18:00       112

3b      18:00       111

4a      18:00       210

4b      17:30       103

4c      18:00       208

5a      18:00       113

5b      18:00       211

5c      18:00       114

6a      18:00       207

6b      17:30       200

8a      18:00       116

8b      18:00       212

• Złoto naszych wioślarek w Mistrzostwach Polski Młodzików !

• Wspaniałym sukcesem naszej czwórki podwójnej że sterniczka zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Polski Młodzików. Na torze regatowym Malta w Poznaniu nasze dziewczęta po pięknym biegu, osiągnęły pewne zwycięstwo, zdobywając pierwsze miejsce, złote medale i tytuł Mistrzyń Polski Młodzików w wioślarstwie. Osada wystąpiła w następującym składzie: Maria Rusjan, Zuzanna Onyszko, Daria Yarova, Julianna Sycz oraz Mają Maga.

Trenerem osady jest trener Andrzej Durjasz

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do zakładki "O szkole - Sukcesy - Sukcesy sportowe"

• Pomoc socjalna dla uczniów

• Szanowni Rodzice,

Tak jak w ubiegłym roku szkolnym udzielaniem pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów - realizacją stypendiów szkolnych i zasiłków szkolnych zajmują się Ośrodki Pomocy Społecznej. Szczegółowa informacja i wnioski znajdują się na stronie www.edukacja.warszawa.pl. (zakładka dla ucznia i rodzica - pomoc socjalna dla uczniów). Rodziny zamieszkujące w rejonie szkoły wnioskować mogą o pomoc w Ośrodku Pomocy Społecznej ul. Walecznych 59 tel. 22 277 33 49

Obiady szkolne: Uczniowie, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i nie otrzymali dofinansowania obiadów przez OPS mogą uzyskać dofinansowanie obiadów szkolnych składając wniosek w szkole. Wniosek do pobrania u pedagoga od 2.09.22 (pokój nr 117) lub ze strony internetowej szkoły. Rodzice ubiegający się o pomoc od początku roku szkolnego składają wniosek ze stosowną dokumentacją do dnia 07.09.2022r.

• sekretariatsp397@wp.pl, sekretariat.sp397@eduwarszawa.pl
        • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG Poland