• Zebranie organizacyjne          4 września 2024 r.
          • Zebranie organizacyjne 4 września 2024 r.

• Serdecznie zapraszamy rodziców na pierwsze zabranie organizacyjne, które odbędzie się w środę 4 września 2024 r.

Godzina zebrania zostanie podana przez wychowawcę klasy w terminarzu w Librusie.

Zapraszamy!

• Zapisy do świetlicy szkolnej

• Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do naszej świetlicy, prosimy o uzupełnienie Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy (wraz z podpisami obojga rodziców/opiekunów prawnych).

Karty będzie można przekazać nauczycielom świetlicy: 02.09.2024 r. przy wejściu do szkoły w godz. 8.30 - 11.30 lub codziennie w sekretariacie, w godzinach pracy szkoły, najpóźniej do 03.09.2024 r.

Rodzice uczniów klas pierwszych będą mogli przekazać uzupełnione Karty zgłoszenia na spotkaniu z wychowawczyniami, które odbędzie się we wtorek 27 sierpnia o godz. 17.00.

Nie uwzględniamy ubiegłorocznych Kart zgłoszenia, upoważnień do odbioru i zgód na samodzielne wyjście ze szkoły.

Karta zgłoszenia do świetlicy jest dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce: Dla ucznia/Świetlica/Dokumenty/wzory druków.

Prosimy również, o zapoznanie się z Regulaminem świetlicy, dostępnym na stronie internetowej szkoły w zakładce: Dla ucznia/Świetlica/Dokumenty/wzory druków.

Więcej informacji wkrótce w dzienniku elektronicznym Librus lub na stronie internetowej szkoły w zakładce Świetlica.

Zachęcamy do polubienia i obserwowania strony naszej świetlicy na Facebooku: "Świetlica SP nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej w Warszawie".

Kierownik świetlicy Elżbieta Zdrojewska

• ul. Afrykańska 11,