• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• 21 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Był to trudny czas, ze względu na remont, ale daliśmy radę :)

Gratulujemy wszystkim uczniom! Teraz przed Wami zasłużony odpoczynek.

Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej zdjęć i filmików na naszej stronie Facebook. Zapraszamy do polubienia :)

• UWAGA ! Rekrutacja uzupełniająca do klasy pierwszej - sportowej w roku szkolnym 2024/2025

• Przypominamy, że trwa nabór do klasy pierwszej sportowej. Zgodnie z harmonogramem rekrutacji od 12 czerwca, godz. 16.00 do 13 czerwca Rodzice rejestrują w systemie i składają wniosek o przyjęcie do klasy I sportowej. Wszelkich informacji i pomoc można uzyskać kontaktując się z sekretariatem szkoły.

Próba sprawności fizycznej dla kandydatów do naszej klasy sportowej odbędzie się  w szkole 15.06.2024 o godzinie 10.00

Opis próby sprawnościowej zamieszczony jest w zakładce: rekrutacja / oddziały sportowe / klasy pierwsze sportowe

Serdecznie zapraszamy!

• "Witajcie w naszej bajce" - czyli piknik na Afrykańskiej

• W środę 12 czerwca odbyła się u nas w szkole niezwykła, baśniowa impreza. Było wesoło, kolorowo i pysznie! Nie zabrakło dmuchańców i innych atrakcji. Zobaczcie sami.

Więcej zdjęć i filmów na naszym szkolnym Facebooku.

• Rada Rodziców

• Najbliższe spotkanie Rady Rodziców zostaje przeniesione i odbędzie się w czwartek 13 czerwca o godz. 18.30

• Dzieci dzieciom

• Zbiórka charytatywna!!!

Pomagamy podopiecznym placówki opiekuńczo - wychowawczej "CZWÓRKA" w Warszawie.

• Dzień Ziemi w SP 397

• Dzień Ziemi to największe międzynarodowe święto ekologiczne.

Dla uczniów naszej szkoły przygotowane zostały dziś warsztaty i inne atrakcje związane z Dniem Ziemi.

Pani Dyrektor, Uczniowie, Rodzice  i Przyjaciele  naszej szkoły sadzili zieleń wokół wyremontowanego budynku szkoły.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Jest pięknie! Zobaczcie sami:

• Rekrutacja uzupełniająca do klasy IV sportowej

• 11.05. o godzinie 10.00 (sobota) zapraszamy kandydatów do IV klasy sportowej do odbycia próby sprawnościowej.

Od 26 kwietnia do 10 maja, do godz. 16.00, rodzice powinni złożyć wniosek o przyjęcie na wolne miejsca.

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KLASY SPORTOWEJ IV

• Mamy jeszcze wolne miejsca w naszej IV klasie sportowej w roku szkolnym 2024/2025

Koniecznie pójdź w ślady mistrzów, olimpijczyków, absolwentów naszych klas sportowych

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Od 26 kwietnia do 10 maja, do godz. 16.00

Rodzice składają wnioski o przyjęcie na wolne miejsca.

Termin próby sprawnościowej dla kandydatów

sobota 11.05.2024, godzina 10.00

Zapraszamy!

• Święto Narodowe Trzeciego Maja

• Dzisiaj mieliśmy okazję uczestniczyć w przedstawieniu przygotowanym przez uczniów klasy 5b,  upamiętniającym uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Dziękujemy Pani Renacie Rączkowskiej za przygotowanie uczniów.

• DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ "SIĘGAJMY DO GWIAZD"

• Kolejne wokalne sukcesy naszych zdolnych uczennic!

Gabrysia i Maja z kl. 3b oraz Gaja z 3a wraz z p. Agnieszką Zedlewską reprezentowały dzisiaj naszą szkołę w DZIELNICOWYM KONKURSIE PIOSENKI DZIECIĘCEJ "SIĘGAJMY DO GWIAZD", który odbył się Szkole Podstawowej nr 185 im. UNICEF.

Gratulujemy naszym uczennicom talentu, odwagi i życzymy kolejnych sukcesów!

Dziewczynki swoimi umiejętnościami wokalnymi sięgnęły dzisiaj do gwiazd.

Gratulujemy Gabrysi wyśpiewania 3 miejsca!

• Lekcja w Bibliotece

• Czym jest inteligencja? Jakie znamy jej rodzaje? Jak trenować nasz umysł?

O tym wszystkim dowiedzieli się uczniowie klasy 4b podczas zajęć w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 55.

• Kajko i Kokosz. Szkoła latania.

• Lektura w wersji musicalowej? Czemu nie!

Klasa 4b doskonale bawiła się oglądając inscenizację kultowego komiksu Janusza Christy "Kajko i Kokosz. Szkoła latania"  w Teatrze Syrena.

• ul. Afrykańska 11,
      • 22 617 68 03,