• Ogłoszenia

• ZAPISY DO ŚWIETLICY

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do naszej świetlicy proszę, o uzupełnienie karty (wraz z podpisami obojga rodziców/opiekunów prawnych) i przekazanie nauczycielom wychowawcom na zebraniu dn. 07.09.2022 r. Karty będzie można również przekazać jutro (01.09.2022 r.) przy wejściu do szkoły w godz. 9.30 - 10.30.

Do 07.09.2022 r. dzieci, które będą przebywały w świetlicy, a których karty jeszcze nie wpłyną do nas, będą mogły być odebrane ze świetlicy jedynie przez rodziców/opiekunów prawnych. Jeżeli będą chcieli Państwo, by Państwa dziecko odebrał ze świetlicy ktoś inny, proszę o informację zwrotną do mnie na Librusie. Nie uwzględniamy niestety kart ubiegłorocznych.

Karta zgłoszenia do świetlicy jest również dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce: O szkole/Świetlica/Dokumenty/wzory druków.

Więcej informacji wkrótce...

Pozdrawiam serdecznie w nowym roku szkolnym :)
        Ela Zdrojewska
        Kierownik świetlicy

ZBIÓRKA BATERII

LOTERIA FANTOWA

Świetlica ogłasza zbiórkę "fantów" na loterię fantową. Chociaż nie znamy jeszcze terminu naszego szkolnego pikniku/festynu – wiemy, że na pewno się odbędzie. I jednym z punktów programu będzie loteria fantowa. Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do przynoszenia fantów do świetlicy do sali nr 6. Fantem może być każdy przedmiot: gadżet reklamowy, zabawka, maskotka, gra planszowa, ciekawy w formie przedmiot codziennego użytku – pod warunkiem, że jest czysty, niezniszczony i może jeszcze komuś służyć.

Za loterię odpowiedzialne są Panie: Barbara Molak, Maria Poślad i Patrycja Hinzman-Biema. Przy przynoszonych gadżetach prosimy zostawić karteczkę z danymi osobowymi i klasą – mogą być za nie przyznane punkty z zachowania.

Liczymy na wielką ilość atrakcyjnych fantów.
        Pani Maja

RZECZY ZGUBIONE/ZNALEZIONE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Drodzy rodzice, kochani uczniowie! Wierzymy w moc Internetu, dlatego postanowiliśmy stworzyć post na stronie naszej świetlicy na Facebooku, w którym rzeczy znalezione będą mogły odnaleźć swoich właścicieli, a właściciele odnaleźć swoje zagubione skarby.

Doskonale wiemy jaką wartość dla dziecka może mieć ulubiona maskotka, piórnik lub bluza. Dlatego prosimy o sprawdzanie komentarzy pod tym postem w celu weryfikacji, czy w świetlicy znajduje się poszukiwana rzecz lub komentarz z opisem zguby.

WPŁATY NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działań świetlicy. Dobrowolna, roczna wpłata na fundusz świetlicy wynosi 100 zł. Wpłat można dokonać na konto Rady Rodziców:

Rada Rodziców Szkoła Podstawowa Nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej, ul. Afrykańska 11, 03-966 Warszawa.
        Tytułem: ŚWIETLICA, imię i nazwisko dziecka oraz klasa
        Numer konta PKO BP:

ŚWIETLICA NA FACEBOOKU

Zachęcamy do polubienia i obserwowania strony naszej świetlicy na Facebooku. Będziemy zamieszczać tam zdjęcia i aktualne informacje o konkursach. Aby nas znaleźć wystarczy w wyszukiwarce wpisać "Świetlica SP nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej w Warszawie".
        Serdecznie zapraszamy i liczymy na łapki w górę :)

• sekretariatsp397@wp.pl, sekretariat.sp397@eduwarszawa.pl
      • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG Poland