• Ogłoszenia

PRZEGLĄD TALENTÓW W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Drodzy uczniowie klas 1-4!

Wiemy, że każdy z Was jest obdarzony jakimś talentem. Jedni pięknie rysują, malują, niektórzy chętnie śpiewają lub grają na instrumentach muzycznych. Są tacy, którzy potrafią konstruować niezwykłe budowle, wymyślać ciekawe gry. Jeszcze inni znakomicie tańczą, recytują, a może nawet sami piszą wiersze. Są też uzdolnieni kucharze, sportowcy, czy projektanci mody.

Wszystkich, którzy chcą zaprezentować nam swoje zdolności zapraszamy do wzięcia udziału w świetlicowym przeglądzie talentów.
        Nie będzie on miał charakteru konkursu, lecz zabawy, w czasie której będziemy podziwiać Wasze prezentacje.
        Nie będziemy Was porównywać i przyznawać nagród, jednak każdy odważny, utalentowany uczestnik z ciekawym pomysłem otrzyma miły upominek.

Zgłoszenia do przeglądu składajcie w świetlicy szkolnej u Pani Mai lub Pani Basi do 10 lutego 2023 r.
        Przeprowadzenie przeglądu planujemy w drugim tygodniu po feriach, to jest 7 i 8 marca.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.
        Barbara Molak i Maria Poślad

UDZIAŁ W PROJEKCIE "ŚWIETLICZAKI NA TROPIE...KOLORÓW ŚWIATA"

Więcej informacji na temat projektu na stronie: https://swietlicawszkole.pl/artykul/Swietliczaki-na-tropie-kolorow-Swiata/11805

ZAPISY DO ŚWIETLICY

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do naszej świetlicy proszę, o uzupełnienie karty (wraz z podpisami obojga rodziców/opiekunów prawnych) i przekazanie nauczycielom wychowawcom na zebraniu dn. 07.09.2022 r. Karty będzie można również przekazać jutro (01.09.2022 r.) przy wejściu do szkoły w godz. 9.30 - 10.30.

Do 07.09.2022 r. dzieci, które będą przebywały w świetlicy, a których karty jeszcze nie wpłyną do nas, będą mogły być odebrane ze świetlicy jedynie przez rodziców/opiekunów prawnych. Jeżeli będą chcieli Państwo, by Państwa dziecko odebrał ze świetlicy ktoś inny, proszę o informację zwrotną do mnie na Librusie. Nie uwzględniamy niestety kart ubiegłorocznych.

Karta zgłoszenia do świetlicy jest również dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce: O szkole/Świetlica/Dokumenty/wzory druków.

Więcej informacji wkrótce...

Pozdrawiam serdecznie w nowym roku szkolnym :)
        Ela Zdrojewska
        Kierownik świetlicy

ZBIÓRKA BATERII

LOTERIA FANTOWA

Świetlica ogłasza zbiórkę "fantów" na loterię fantową. Chociaż nie znamy jeszcze terminu naszego szkolnego pikniku/festynu – wiemy, że na pewno się odbędzie. I jednym z punktów programu będzie loteria fantowa. Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do przynoszenia fantów do świetlicy do sali nr 6. Fantem może być każdy przedmiot: gadżet reklamowy, zabawka, maskotka, gra planszowa, ciekawy w formie przedmiot codziennego użytku – pod warunkiem, że jest czysty, niezniszczony i może jeszcze komuś służyć.

Za loterię odpowiedzialne są Panie: Barbara Molak, Maria Poślad i Patrycja Hinzman-Biema. Przy przynoszonych gadżetach prosimy zostawić karteczkę z danymi osobowymi i klasą – mogą być za nie przyznane punkty z zachowania.

Liczymy na wielką ilość atrakcyjnych fantów.
        Pani Maja

RZECZY ZGUBIONE/ZNALEZIONE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Drodzy rodzice, kochani uczniowie! Wierzymy w moc Internetu, dlatego postanowiliśmy stworzyć post na stronie naszej świetlicy na Facebooku, w którym rzeczy znalezione będą mogły odnaleźć swoich właścicieli, a właściciele odnaleźć swoje zagubione skarby.

Doskonale wiemy jaką wartość dla dziecka może mieć ulubiona maskotka, piórnik lub bluza. Dlatego prosimy o sprawdzanie komentarzy pod tym postem w celu weryfikacji, czy w świetlicy znajduje się poszukiwana rzecz lub komentarz z opisem zguby.

WPŁATY NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działań świetlicy. Dobrowolna, roczna wpłata na fundusz świetlicy wynosi 100 zł. Wpłat można dokonać na konto Rady Rodziców:

Rada Rodziców Szkoła Podstawowa Nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej, ul. Afrykańska 11, 03-966 Warszawa.
        Tytułem: ŚWIETLICA, imię i nazwisko dziecka oraz klasa
        Numer konta PKO BP:

ŚWIETLICA NA FACEBOOKU

Zachęcamy do polubienia i obserwowania strony naszej świetlicy na Facebooku. Będziemy zamieszczać tam zdjęcia i aktualne informacje o konkursach. Aby nas znaleźć wystarczy w wyszukiwarce wpisać "Świetlica SP nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej w Warszawie".
        Serdecznie zapraszamy i liczymy na łapki w górę :)

• sekretariatsp397@wp.pl, sekretariat.sp397@eduwarszawa.pl
      • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG Poland