Nawigacja

Sukcesy dydaktyczne Sukcesy sportowe

Sukcesy dydaktyczne

 

Rok  szkolny  2019/2020

******************************************************************

Ogólnopolski   Konkurs   Matematyczny   "Leon" - sesja jesienna

                                             Tadeusz Gracjasz – laureat                                                                                        Andrzej Kobus - LAUREAT                                                    Szymon Korytkowski -  laureat
             Michał Wojewnik -   laureat

 

Ogólnopolski  Konkurs  Sprawności   Zintegrowanych  "Leon" - sesja jesienna

                                             Tadeusz Gracjasz - laureat                                                                                    Maria Karolkiewicz – laureat                                                                                   Andrzej Kobus -   laureat                                                                                         Dominik  Kołodziej  - laureat                                                                                   Michał  Martyniak – laureat                                                                                       Ewa Ożóg  – laureat                                                                                                 Zofia  Słodownik -  laureat                                                                                    Aleksander Wilkos -  laureat                                                                                       Iga  Żakieta  -  laureat  

Ogólnopolski   Konkurs   Matematyczny   “PINGWIN”

MICHAŁ  WOJEWNIK – LAUREAT

DANIEL  BOREK  - WYRÓŻNIENIE


 

Ogólnopolski    Konkurs  “OLIMPUS”  -  sesja  jesienna

MATEMATYKA

MICHAŁ  WOJEWNIK  -  LAUREAT

 

HISTORIA

MICHAŁ  WOJEWNIK  -  LAUREAT

 

OLIMPIADA  MITOLOGICZNA

MICHAŁ  WOJEWNIK  -  LAUREAT

 

Ogólnopolski  konkurs  “MULTITEST”

HISTORIA

MICHAŁ  WOJEWNIK  -  LAUREAT

                                                             MACIEJ  JABŁOŃSKI - LAUREAT

                                                        KAROL  GORZĘDOWSKI  -  WYRÓŻNIENIE

 

Dzielnicowy  Konkurs  Katyński  “Polegli  na nieludzkiej  ziemi…”

JAKUB  CHMIEL  -  II  MIEJSCE

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________

Rok szkolny 2018/2019

 

*    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
ALBUS

 

Geografia

Maciej Jabłoński – laureat

 

Język angielski

Michał Wojewnik – laureat

 

Język polski

Michał Wojewnik - laureat

 

Matematyka

Aleksander Luckner - laureat

Michał Wojewnik - wyróżnienie

 

Przyroda

Adam Wnęk - laureat

Michał Wojewnik - laureat

Aleksandra Grzyb - wyróżnienie

 

*    *    *    *    *

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
ALFIK
 

 

Matematyka 

Michał Wojewnik - bardzo dobry wynik

Michał Warzocha - dobry wynik

Andrzej Karpiński - dobry wynik 

 

Historia

Maciej Jabłoński – III miejsce w woj. mazowieckim, XI miejsce w kraju

 

*    *    *    *    *

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
LOGICZNEGO MYŚLENIA

Piotr Hoffman – laurea

 

*    *    *    *    *

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY MATEMATYCZNE


Galileo

Ewa Zielińska  - laureatka
Piotr Obidziński  - wyróżnienie
Michał Obidziński  - wyróżnienie

 

Kangur

Jarosław Kaleta - bardzo dobry wynik

Radosław Kaleta - wyróżnienie

Michał Wojewnik - wyróżnienie

Aleksander Luckner - wyróżnienie

 

*    *    *    *    *

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS
MULTITEST

 

Przyroda

Michał Wojewnik - laureat

 

Matematyka

Michał Wojewnik - wyróżnienie

 

Język polski

Michał Wojewnik - wyróżnienie

 

Geografia

Maciej Jabłoński - laureat

Karol Gorzędowski - laureat

 

Biologia

Bartosz Fortuna - wyróżnienie

 

Historia

Kuba Rewers - wyróżnienie

 

Język angielski

Franciszek Wiśniewski - wyróżnienie

 

Język polski

Julia Smułkowska  - wyróżnienie

 

*    *    *    *    *

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
OLIMPUS

 

Język angielski

Michał Wojewnik - laureat

Kacper Demczuk- laureat

Maja Błaziak - laureatka

Adam Gralewski - laureat

Ewa Zielińska - laureatka

Patrycja Zielińska - laureatka

Mikołaj Janiec - laureat

Franciszek Wiśniewski - laureat

 

Język polski

Michał Wojewnik - laureat

 

Matematyka

Piotr Obidziński - laureat

 

*    *    *    *    *

OGÓLNOPOLSKI KONKURS

PANDA

 

Język angielski

Michał Wojewnik - 1 miejsce w kraju – laureat

 

Przyroda

Michał Wojewnik - wyróżnienie

 

*    *    *    *    *

MAZOWIECKI KONKURS CHEMICZNY
KWAS

Adam Gralewski - laureat

 

*    *    *    *    *

 KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

HIERONYMUS
 

Piotr Hoffman – laureat

 

*    *    *    *    *

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY

 Chemia

Adam Gralewski - finalista

*    *    *    *    *

XV DZIELNICOWY KONKURS KATYŃSKI

Marcin Kożuch - III miejsce

Franciszek Wiśniewski - III miejsce

 

*    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *

Rok szkolny 2017/2018

Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

Barłomiej Michalski
konkurs wiedzy o społeczeństwie

Eugeniusz Karlov
konkurs języka rosyjskiego

* * * * *

 Pięcioro uczniów Szkoły Podstwowej Nr 397 
zakwalifikowało sie do wojewódzkiego etapu

Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

Barłomiej Michalski
konkurs wiedzy o społeczeństwie

Izabella Matyja
konkurs języka hiszpańskiego

Jakub Konieczny
Adam Jeż

konkurs matematyczny

Eugeniusz Karlov
konkurs języka rosyjskiego

 

* * * * *

Do wojewódzkiego etapu:
 

Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
im. majora Marka Gajewskiego
" Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922"


zakwalifikował się

Stanisław Woźniak

 

 Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów LOGIA

zakwalifikował się

Mateusz Janecki

 

Gimnazjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Hieronymus"

zakwalifikował się

Piotr Hoffman

 

 

 

* * * * *

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST 2017/2018:

 

MATEMATYKA

Piotr Obidziński 
- laureat

Jakub Konieczny
- laureat

Adam Jeż
- laureat

Michał Satała
- laureat

Paweł Cienkowski
- laureat

Marcin Augustyniak
- wyróżnienie

Emilia Porębska
- wyróżnienie

Andrzej Surowiec
- wyróżnienie

 

GEOGRAFIA

Arkadiusz Sadowiński
- laureat

Szymon Żelazowski
- wyróżnienie

Paweł Wiśniewski
- wyróżnienie

Bartłomiej Michalski
- wyróżnienie

 

FIZYKA

Jakub Konieczny
- laureat

Adam Jeż
- laureat

 

JĘZYK POLSKI

Maria Kondzielska
- laureatka

 

JĘZYK ANGIELSKI

Alicja Taras
- wyróżnienie

* * * * *

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS"
 

Szymon Gawryś
- laureat

* * * * *

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 397
    ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa

    Strona wykonana w standardzie WCAG
  • tel. (22) 617 68 03

    tel. (22) 617 01 79

    fax. (22) 617 68 08

Galeria zdjęć