• Ubezpieczenie NNW

• Uwaga Rodzice! Zmiany w sposobie ubezpieczeń dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Szkoła przystąpiła do Warszawskiego Programu NNW. Oznacza to, że od tego roku rodzice SAMI ubezpieczają swoje dzieci poprzez stronę internetową (instrukcje poniżej). Zaproponowany sposób ubezpieczenia poprzez Warszawski Program NNW nie jest obowiązkowy i nie wyklucza  możliwości indywidualnego ubezpieczenia dzieci w innych towarzystwach ubezpieczeniowych. Przypominamy, że w zeszłym roku szkolnym ubezpieczenie NNW zawierane było zTUiR „Warta" S.A. Szkoła nie pośredniczy w zawieraniu umów ubezpieczeniowych.

Co trzeba zrobić żeby wykupić ubezpieczenie NNW?

1. Wejść na dedykowana stronę www https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline i wpisać kod dla wariantów z rozszerzeniem sportowym la8bt lub tych bez rozszerzenia sportowego mceph
            2. Wpisać dane rodzica oraz dzieci
            3. Opłacić w dowolny elektroniczny sposób.
            4. Odebrać certyfikat na adres e-mail podany w rejestracji
          • Zajęcia ze Strażą Miejską

• W dniu 10 września w klasach trzecich odbyły się zajęcia profilaktyczne poprowadzone przez pracowników Straży Miejskiej pod tytułem: "Przyjaciele zwierząt".

Nasi uczniowie zapoznali się z informacjami na temat przemytu zwierząt i kłusownictwa. Trzecioklasiści wykazali się bardzo dużą empatią i olbrzymim współczuciem dla niewłaściwie traktowanych egzotycznych gatunków zwierząt.

Solidarność wobec niewłaściwego traktowania zwierząt, którą wykazały się dzieci w trakcie zajęć pozwala nam cieszyć się, że nasi uczniowie wyrosną na mądrych ludzi, którzy w dorosłym życiu będą postępowali odpowiedzialnie.

• Pokazowe zajęcia z karate

• Dziś w naszej szkole odbyły się pokazowe zajęcia z karate w wykonaniu SZKOŁY KARATE SHINKYOKUSHIN.

Pokaz były prowadzony przez profesjonalnych nauczycieli - doświadczonych senseiów.

W trakcie zajęć, uczniowie oddziałów 0-V poznali techniki i tajniki karate. Kilkoro z naszych wychowanków miało szczęście i mogło zmierzyć się z mistrzem tej sztuki walki, na oczach pozostałych uczniów szkoły.

Każdy chętny uczeń może zapisać się na zajęcia, które będą odbywały się na terenie naszej placówki
            w poniedziałki i środy o godzinie 15.45.