• Kiermasz Mikołajkowy

• 6 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Mikołajkowy. Działo się!!!

Cudowna atmosfera, zaangażowanie rodziców, uczniów i wszystkich osób pracujących w naszej szkole! Wyszło przepięknie i smakowicie!!!

Wszystkim bardzo dziękujemy!

Więcej zdjęć i filmików na naszym Facebooku.

• Srebrny medal w Mistrzostwach Mazowsza w Ergometrze Wioślarskim

• 2 grudnia 2023 w siedzibie Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego odbyły się coroczne zawody o Mistrzostwo Mazowsza w Ergometrze Wioślarskim. Jak co roku nie brakowało emocji i dobrych wyników.Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszych klas sportowych. Srebrny medal i tytuł wicemistrzyni mazowsza zdobyła występująca w kategorii młodziczek Aleksandra Chmielińska. Serdecznie gratulujemy naszym medalistom oraz wszystkim naszym reprezentantom wspaniałej sportowej postawy i walki do końca.

Więcej o zawodach oraz fotorelacja jak zwykle w zakładce; ...O nas / Sukcesy / Sukcesy sportowe...