Uczniowie klasy 8a wraz z wychowawczynią zorganizowali akcję zbiórki rzeczy dla dzieci z niepełnosprawnościami, która trwała kilka tygodni. Zbieraliśmy między innymi gry logopedyczne, planszowe, książki, puzzle, zabawki do terapii sensorycznej itp.
Te wszystkie podarunki 17 grudnia 2021r. zostały przekazane do szkoły, w której uczą się dzieci i młodzież z niepełnosprawnością.
Wszystkim osobom, które przyłączyły się do tej akcji bardzo D z i ę k u j e m y !
