Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz zajęć dodatkowych realizowanych w Szkole Podstawowej nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej   w  roku szkolnym 2019/2020

         

Lp.

nazwa zajęć

nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego zajęcia

dzień realizacji zajęć

godziny realizacji zajęć

1

Koło teologiczne

Baranowska Alicja

wtorek

07.10-07.55

2

SKC - Wolontariat

Baranowska Alicja

czwartek

13.50-14.35

3

Logopedia

Baranowska Alicja

poniedziałek-piatek

 

4

Innowacja pedagogiczna z j. ang.kl.8

Budzaj Ewa

czwartek

8.00-8.45

5

Terapia pedagogiczna

Domeracka-Nurzyńska M.

poniedziałek

12.50-13.35

6

Terapia pedagogiczna

Domeracka-Nurzyńska M.

czwartek

8.00-8.45

7

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 

Forszpaniak Magda

piątek

07.10-07.55

8

Zajęcia rozwijające z j. polskiego 

Forszpaniak Magda

wtorek

13.55-15.30

9

Innowacja pedagogiczna z j. niem .kl.1b

Jalowska Anna

środa

8.50-9.35

10

Terapia pedagogiczna 3a,3b

Kacprowicz Ewelina

wtorek

12.50-13.35

11

Terapia pedagogiczna 2a

Kacprowicz Ewelina

poniedziałek

10.45-11.30

12

Terapia pedagogiczna 2b

Kacprowicz Ewelina

piątek

8.00-8.45

13

Zajęcia wyrównawcze 2a gr 1

Kacprowicz Ewelina  środa 13:15-14:00
14 Zajęcia wyrównawcze 2a gr 2 Kacprowicz Ewelina czwartek 12.50-13.35

15

 Kodowanie na dywanie 3a

Kacprowicz Ewelina

czwartek

11:40-12:25

16  Kodowanie na dywanie 3b Kacprowicz Ewelina poniedziałek 09:50-10:35
17 Zajęcia wyrównawcze dla kl.3 Makowska Dominika środa 12.50-14.35

18

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii

Kordowska Marzena

28 II, 13 III, 27 III, 6 IV, 24 IV,
4 V, 22 V, 5 VI, 19 VI

14.40-15.25

19

Zajęcia rozwijające z biologii 

Kordowska Marzena

wtorek

13.50-14.35

20

Zajęcia rozwijające z biologii 

Kordowska Marzena

poniedziałek

14.40-15.25

21

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

Kowalczyk Hanna

wtorek

07.10-07.55

22

Zajęcia wyrównawcze z chemii

Kowalska Agnieszka

czwartek, kl.8

07.10-07.55

23

Zajęcia rozwijające z historii

Lizoń Dorota

czwartek

12.50-13.35

24

Terapia pedagogiczna

Łukasik Żaneta

   

25

Terapia pedagogiczna 5b

Żdan Małgorzata

poniedziałek

13.50-14.35

26

Terapia pedagogiczna 6a

Żdan Małgorzata

wtorek

12.50-14.35

27 Terapia pedagogiczna 7b Żdan Małgorzata wtorek 13.50-14.35
28 Terapia pedagogiczna 8c Żdan Małgorzata środa 8.00-8.45

29

Terapia pedagogiczna  8a

Żdan Małgorzata

środa

9.50-10.35

30 Terapia pedagogiczna 8b Żdan Małgorzata czwartek 9.50-10.35

31

Trapia pedagogiczna

Żdan Małgorzata

piątek

13.50-15.25

32

Zajęcia wyrównawcze 2b

Mikołajczyk Beata

wtorek

11.40-13.35

33

Zajęcia wyrównawcze 3a

Mikołajczyk Beata

wtorek

13.50-14.35

34

Zajęcia wyrównawcze  3b

Mikołajczyk Beata

poniedziałek

14.40-15.25

35

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.8

Młynarz Maria

wtorek

07.10-07.55

36

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 7

Młynarz Maria

czwartek

07.10-07.55

37

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 6

Młynarz Maria

poniedziałek

14.40-15.25

38

Zajęcia  rozwijające z matematyki

Młynarz Maria

poniedziałek

15.30-17.00

39

Koło informatyczne

Radzimowski Adam

   

40

Koło plastyczne

Rączkowska Renata

czwartek

14.40-15.25

41

Zajęcia rozwijające z geografii

Roszczyk Anna

piątek

07.10-07.55

42

Koło geograficzne 8b

Roszczyk Anna

środa

07.10-07.55

43

Terapia pedagogiczna

Sitek Alicja

   

44

Logorytmika

Sitek Alicja

środa

8.00-8.45

45

SKS

Sitek Sebastian

poniedziałek

14.40-15.25

46

Od zabawy do sportu  1a

Sitek Sebastian

czwartek

9.50-10.35

47

Od zabawy do sportu 1b

Sitek Sebastian

poniedziałek

8.00-8.45

48

Od zabawy do sportu 1c

Sitek Sebastian

środa

12.50-13.35

49

Od zabawy do sportu 2a

Sitek Sebastian

piątek

12.50-13.35

50

Od zabawy do sportu 2b

Sitek Sebastian

piątek

13.50-14.35

51

Od zabawy do sportu 2c

Sitek Sebastian

piątek

8.00-8.45

52

Od zabawy do sportu 3a

Sitek Sebastian

środa

11.40-13.35

53

Od zabawy do sportu 3b

Sitek Sebastian

piątek

11.40-13.35

54

Koło matematyczne 5a

Szlęk Jolanta

środa

12.50-13.35

55

Koło matematyczne 8a

Szlęk Jolanta

środa

13.50-14.35

56

Koło matematyczne 8b

Szlęk Jolanta

środa

14.40-15.25

57

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.8

Szlęk Jolanta

wtorek

07.10-07.55

58

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.5

Szlęk Jolanta

piątek

07.10-07.55

59

Koło teatralne

Winniczek Marzena

piątek

14.00-15.30

60

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl.5

Winniczek Marzena

poniedziałek/wtorek

8.00-8.45

61

J. hiszpański 5a

Wójcik Katarzyna

środa

9.50-10.35

62

J. hiszpański 5b

Wójcik Katarzyna

środa

8.50-9.35

63

J. hiszpański 6a

Wójcik Katarzyna

poniedziałek

8.50-9.35

64

Innowacja pedagogiczna z j. ang. kl.8

Żółcińska Agnieszka

piątek

9.50-10.35

65 SKS  kl.7,8 Suchocki Jacek  czwartek 15.00-16.00
         

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 397
    ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa

    Strona wykonana w standardzie WCAG
  • tel. (22) 617 68 03

    tel. (22) 617 01 79

    fax. (22) 617 68 08

Galeria zdjęć