• Dzień Ziemi 22 kwietnia

• Obchodzony jest co roku na całym świecie i w naszej szkole również. Został stworzony w XX wieku przez amerykanów. Dzień ten powstał, aby uświadomić obywatelom Ziemi, jak kruchy jest ekosystem naszej planety.

W dniu 22 kwietnia mają miejsce różne parady o tematyce ekologicznej. Tego dnia przypominamy o konieczności dbania o środowisko, ponieważ nasza działalność na Ziemi doprowadza do dewastacji planety.

Skutki zanieczyszczeń są bardzo dotkliwe. Powszechnie obserwujemy zanieczyszczenie gleb, skażenie wód, kwaśne opady, smog, wymieranie gatunków zwierząt i roślin, choroby, globalne ocieplenie klimatu, topnienie lodowców, anomalia pogodowe oraz powiększanie się dziury ozonowej.

Naszymi plakatami zachęcamy do troszczenia się o naturę.

• Konkurs Samorządu

• Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs dla klas 4-8 na gazetkę klasową na temat: Konstytucja 3 Maja.
            Komisja oceni wasze prace po Majówce.

• Świąteczna kawiarenka

• Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, dlatego Samorząd Uczniowski zorganizował z tej okazji kiermasz i szkolną kawiarenkę, w której uczniowie na przerwach mogli usiąść i zjeść zakupione smakołyki. Chętni uczniowie i uczennice przynieśli swoje wypieki, które rozeszły się błyskawicznie. Każdy mógł również oddać swój głos na najsmaczniejsze ciasto. Zwycięzcy konkursu zostaną wkrótce wyłonieni i nagrodzeni.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział i zaangażowanie!
            Mamy nadzieję, że zapoczątkowaliśmy nową tradycję!
            Było pysznie i wesoło!

• Konkurs Samorządu na ozdobę świateczną

• Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na ozdobę świąteczną.

W kategorii klas 1-3:
            I miejsce Basia Zabłocka kl.1b
            II miejsce Alicja Karpeta k.1b
            III miejsce Tomasz Szlachetka kl.1a

W kategorii klas 4-8:
            I miejsce Dominika Mówka kl.8a
            II miejsce Natalia Kurek kl.5a
            III miejsce Kajetan Janik kl.7b

Bardzo dziękujemy za wszystkie dostarczone prace a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

• Konkurs Samorządu na dekorację sal

• Samorząd Uczniowski ogłasza wyniki konkursu na świąteczną dekorację sal lekcyjnych klas 4-8:
            I miejsce klasa 5a
            II miejsce klasa 5b
            III miejsce klasa 8b

Serdeczne gratulacje!!!

• sekretariatsp397@wp.pl, sekretariat.sp397@eduwarszawa.pl
        • ul. Afrykańska 11 , 03 – 966 Warszawa Strona wykonana w standardzie WCAG Poland